У “Армії+” запровадили “білу стрічку” для військових, які повертаються з СЗЧ
У додатку для українських бійців “Армія+” з’явився новий статус під назвою “біла стрічка”, який призначений для тих, хто вирішив добровільно повернутися після самовільного залишення частини (СЗЧ). Про це повідомляє “АрміяInform” у Telegram. “Біла стрічка” починає автоматично відображатися в цифровому профілі “Армія ID” після того, як буде узгоджено рапорт про повернення....