Росія планує імпортувати паливо через дефіцит після ударів ЗСУ – Reuters
Ворожа влада розглядає можливість імпорту палива та його подальшого субсидування через дефіцит, спричинений успішними атаками українських безпілотників на нафтопереробні заводи. Про це інформує агентство Reuters. У статті йдеться про те, що це питання обговорювалося на нараді під головуванням віце-прем’єра Олександра Новака. За даними обізнаних джерел, окупанти планують субсидувати імпортні нафтопродукти...






























































