СБС підтвердили удар по головній електроподстанції Севастополя

Сили безпілотних систем ЗСУ повідомили про удар по головній електроподстанції Севастополя в окупованому Криму в ніч на 24 червня. За їхніми даними, цей об’єкт розподіляє електроенергію, вироблену Балаклавською ТЕС.
Про це розповів Командувач СБС Роберт Бровді.
По підстанції було завдано сім ударів. За ніч підрозділи Сил безпілотних систем уразили 48 оперативних і планових військових цілей в оперативній глибині на південних окупованих територіях.
Вранці призначений Росією голова Севастополя Михайло Развожаєв повідомив про відключення світла в місті після нічного удару по енергетичній інфраструктурі. Місцеві канали писали про пожежу на підстанції та сильне задимлення, яке було видно на великій відстані.
Окремо СБУ заявила про удари по російських засобах ППО в районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське”. За попередніми даними на аеродромі “Саки” уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки.
Також повідомляється про ураження двох одиниць озброєння зі складу ЗРК С-400 та двох комплексів “Панцир-С1” поблизу Керчі. Російські військові ці заяви поки що не коментували.





