У п’яти областях України зафіксували відключення електроенергії через обстріли та негоду

Частина споживачів у п’яти областях України залишилася без електропостачання через атаки та несприятливі погодні умови.

Про це повідомили в Міненерго та НЕК «Укренерго».

За даними Міненерго, через бойові дії та обстріли енергетичних об’єктів тимчасово без світла залишаються споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Харківській областях. Енергетики продовжують відновлювальні роботи та намагаються якомога швидше відновити електропостачання абонентам.

Крім того, через негоду знеструмлено 20 населених пунктів у Кіровоградській та Сумській областях. На місцях працюють ремонтні бригади.

При цьому в Міненерго заявили, що на сьогодні застосування обмежень електропостачання не прогнозується.

“Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час – з 09:00 до 17:00. У вечірні години просимо споживачів, за можливості, ощадливо використовувати електроенергію – з 18:00 до 22:00. Це допомагає знизити навантаження на систему”, – зазначили у Міненерго.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись