Україна та Кувейт перейшли до нового етапу співпраці у сфері безпеки та технологій

Кувейт завершив внутрішні правові процедури, необхідні для набрання чинності міжурядовою угодою з Україною про співпрацю у військовій та інших сферах.
Про це у мережі Х повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.
Він висловив подяку еміру, уряду Кувейту та своєму колезі шейху Джарраху Аль-Сабаху за сприяння, підкресливши, що цей крок знаменує новий етап у партнерстві країн у військово-технічній, оборонній галузях та сфері безпеки.
Сибіга зазначив, що це відкриває можливості для реалізації спільних проєктів, обміну досвідом і технологіями, а також для поглиблення діалогу.
Глава МЗС нагадав, що цієї весни під керівництвом президента Володимира Зеленського Київ уклав низку важливих угод у регіоні, а договір з Кувейтом став своєчасною реакцією на триваючі іранські повітряні атаки.
Він додав, що Україна висловлює солідарність із Кувейтом та іншими членами Ради співпраці арабських держав Перської затоки.





