Зеленський попередив Навроцького про наслідки розпалювання “антиукраїнських настроїв”

Президент Володимир Зеленський звинуватив президента Польщі Кароля Навроцького в умисному провокуванні “антиукраїнських настроїв” заради виборчих процесів і припустив, що для польського лідера це закінчиться погано.
Про це він заявив в інтерв’ю ТСН.
Він порівняв дії Навроцького з політикою колишнього угорського прем’єра Віктора Орбана, зазначивши, що Орбан займається подібним вже давно, і висловив упевненість у негативних наслідках такого курсу.
На думку українського лідера, за поточним конфліктом між Варшавою та Києвом навколо Української повстанської армії стоїть виключно внутрішній виборчий процес у Польщі, де Навроцький веде політичну боротьбу за вплив проти прем’єр-міністра Дональда Туска.
При цьому Зеленський підкреслив, що, незважаючи на нинішній гучний скандал навколо ордена Білого Орла, Україна та Польща історично приречені на партнерство завдяки сусідству та взаємним інтересам.
Він попередив, що відмова від дружніх і партнерських відносин з часом може перетворити міждержавні зв’язки на щось схоже на те, що зараз відбувається між українцями та росіянами. Він розкритикував політиків, які намагаються підвищити власні рейтинги за рахунок розпалювання ворожнечі між народами.
Крім того, глава держави зазначив, що поточні розбіжності не повинні затьмарювати той факт, що українські військовослужбовці зараз стримують російську армію, захищаючи східний фланг Європи.





