Костянтинівка перейшла в “сіру зону”: військові розповіли про критичну ситуацію в місті

Костянтинівка в Донецькій області, де зараз точаться запеклі бої, перейшла в “сіру зону”. Наразі місто повністю не контролюється жодною зі сторін.
Про це розповіли бійці ЗСУ виданню BBC.
За їхніми словами, російські окупанти змогли проникнути в усі райони населеного пункту і періодично з’являються на північних околицях, біля виїзду в напрямку Дружківки.
У межах міської забудови продовжують діяти українські групи зачистки, піхотні підрозділи та команди безпілотних систем, однак противник дедалі частіше виявляє їхні позиції та намагається вибити.
Українські захисники зазначають, що через дефіцит ресурсів, зокрема гостру нестачу кадрів, оператори безпілотників позбавлені можливості систематично вистежувати та ліквідовувати ворожі розрахунки, які ведуть на них полювання. У результаті російські пілоти дронів можуть безперешкодно перебувати в повітрі, виявляти точки базування екіпажів ЗСУ та завдавати по них точкових ударів.
Також у статті йдеться про те, що постачання Сил оборони в Костянтинівці критично ускладнилося. У окремих випадках українським військовим доводиться використовувати FPV-дрони для доставки їжі та предметів першої необхідності на позиції.
За даними видання, ситуацію погіршує той факт, що деякі командири на місцях не завжди вчасно повідомляють вище керівництво про втрату позицій, побоюючись негайного наказу на проведення штурму заради їхнього повернення.





