Українські енергетики отримали від міжнародних партнерів понад 4 тис одиниць обладнання

З початку цього року міжнародні партнери передали українським енергетикам 4007 одиниць енергетичного обладнання.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

Там уточнили, що до складу допомоги увійшли генератори, трансформатори, блочно-модульні котельні, когенераційні установки, а також котли та інші технічні засоби.

Зазначається, що масштабну підтримку українському енергосектору надали десятки держав та організацій. Найближчим часом очікуються нові поставки, які включатимуть ще понад 903 генератори, 426 трансформаторів та 159 одиниць котельного та когенераційного обладнання.

У Міненерго зазначили, що зі складів їхніх хабів уже відправили в регіони 432 вантажі гуманітарної допомоги, до складу яких входять 2503 генератори, 88 трансформаторів та 160 одиниць котельного та іншого обладнання.

Загалом за час повномасштабного вторгнення Україна прийняла понад 31 тисячу тонн енергетичної допомоги, з яких понад 27,1 тисячі тонн уже доставлено на місця для відновлення інфраструктури.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись