У польській Віслі вже другу добу шукають зниклого українського підлітка

У Польщі екстрені служби розшукують неповнолітнього громадянина України, який зник під час купання. Він прийшов відпочивати до річки разом із двома друзями, які також є українцями.

Про це повідомляє видання TVP Info.

Інцидент стався ввечері 21 червня на правому березі річки Вісла перед Гданським мостом у Варшаві.

За інформацією поліцейських, на березі перебували троє підлітків. У якийсь момент обидва хлопці зайшли у воду, а дівчина, яка їх супроводжувала, залишилася на суші. Через деякий час один із юнаків благополучно повернувся на берег, а його товариш раптово зник під водою. Очевидці одразу викликали рятувальників.

Прес-секретар Річкового поліцейського відділку Мачєй Станкевич повідомив, що спочатку черговий направив на допомогу моторний патруль, але знайти підлітка не вдалося, через що поліція розгорнула повномасштабну пошукову операцію.

Він додав, що з настанням ночі роботу довелося призупинити, але наступного дня пошуки поновилися. Рятувальники мають намір працювати доти, доки не буде досягнуто результату, а поліція наразі з’ясовує всі обставини цієї події.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись