У “Армії+” запровадили “білу стрічку” для військових, які повертаються з СЗЧ

У додатку для українських бійців “Армія+” з’явився новий статус під назвою “біла стрічка”, який призначений для тих, хто вирішив добровільно повернутися після самовільного залишення частини (СЗЧ).
Про це повідомляє “АрміяInform” у Telegram.
“Біла стрічка” починає автоматично відображатися в цифровому профілі “Армія ID” після того, як буде узгоджено рапорт про повернення. На ній відображається статус “У дорозі до військової частини”.
Наявність такого статусу підтверджує, що військовослужбовець повертається на службу добровільно, його документи затверджені, а самого бійця офіційно очікують у конкретному підрозділі.
Відомо, що людина може самостійно обрати нове місце служби зі затвердженого списку, але лише в межах тієї структури, яку вона покинула.
Для ЗСУ та Держспецслужби транспорту на прибуття на нове місце відводиться п’ять діб. У Нацгвардії цей термін становить 48 годин після видання наказу. Якщо оформлення відбувається через рекрутинговий центр, видається паперове розпорядження на 5 діб.
Під час перевірки документів у дорозі військовим рекомендують пред’являти “білу стрічку” в “Армія ID” або паперову вказівку.





