Командувач НГУ: для наступу з Білорусі окупантам потрібно знайти 70 тис солдатів

Імовірність відновлення бойових дій на кордоні України та Білорусі стане реальною лише в тому випадку, якщо країна-агресор зуміє зібрати угруповання чисельністю не менше 70 000 військовослужбовців.

Про це в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” заявив командувач Національної гвардії Олександр Півненко.

Коментуючи ризики з боку Білорусі, він пояснив, що ключове завдання ворога на цьому напрямку полягає у спробі розтягнути ресурси та сили українських захисників. Це необхідно окупантам для швидшого просування вглиб території країни.

Півненко сказав, що сумнівається у здатності противника оперативно організувати такий маневр. Зараз російська армія стикається з проблемами на Покровському напрямку, де ЗСУ знищують ворожу піхоту. При цьому в прикордонній зоні вже помічено активність елітного російського центру спеціального призначення “Сенеж”, який діє на Чернігівському напрямку.

Командувач НГУ наголосив, що його бійці спільно з іншими підрозділами контролюють ситуацію в північних регіонах, тож якщо РФ все ж наважиться на прорив у бік Чернігівської чи Чорнобильської зон, то Сили оборони до цього готові, і сценарій 2022 року більше не повториться.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись