Відданий Зеленським орден Білого Орла передадуть на зберігання і більше нікому не вручатимуть

У Канцелярії президента Польщі підтвердили отримання назад найвищої державної нагороди — ордена Білого Орла, який повернув президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє видання Polsatnews з посиланням на заяву Рафала Леськевича, прес-секретаря польського лідера Кароля Навроцького.

За його словами, орден буде передано на зберігання до Управління нагород і номінацій і більше ніколи не буде вручено іншій особі.

Леськевич додав, що, незважаючи на розбіжності з Києвом, у Варшаві не прогнозують подальшого загострення відносин. Рішення про відкликання нагороди у Володимира Зеленського, ухвалене через назву одного з підрозділів Сил спеціальних операцій України на честь героїв УПА, не спрямовано проти українського народу.

У Польщі, як і раніше, вважають Росію головним ворогом України та всього вільного демократичного світу.

Крім того, речник глави держави торкнувся теми майбутньої конференції з питань післявоєнного відновлення України, повідомивши, що Навроцького та його команду туди не запросили.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись