Посольство Ізраїлю зажадало від Києва реакції на акцію з нацистськими вітаннями

Посольство Ізраїлю в Україні закликало українську владу відреагувати на акцію об’єднання “Братство”, яка відбулася 21 червня на Майдані Незалежності в Києві.
У дипломатичному представництві заявили, що учасники заходу вигукували нацистські гасла та демонстрували відповідне вітання.
Посольство висловило занепокоєння проведенням подібної акції, наголосивши, що вона ображає пам’ять мільйонів жертв нацизму.
Ізраїльська сторона розраховує на оперативні дії українських правоохоронних органів у рамках чинного законодавства. Публічної реакції влади чи правоохоронців ще не було.





