Виконуюча обов’язки посла США в Україні Джулі Девіс завершує дипломатичну місію

Тимчасово повірена у справах США в Україні Джулі Девіс залишає свою посаду після понад року роботи.
Про це повідомило Міністерство закордонних справ України після зустрічі керівника відомства Андрія Сибіги з американською дипломатом.
У заяві МЗС зазначається, що Сибіга прийняв Девіс з нагоди завершення її роботи в країні. Під час переговорів сторони обговорили поточну ситуацію у сфері безпеки та мирні ініціативи.
Глава відомства підкреслив ключову роль і лідерство Вашингтона у просуванні мирного процесу, а також у досягненні всеосяжного та стабільного миру.
Він подякував Джулі Девіс за особистий внесок у розвиток політичного діалогу між Києвом і Білим домом та за ефективну взаємодію в критичний для України період. Також він привітав США з майбутнім 250-річчям незалежності.
За словами Сибіги, сьогодні особливо важливо зберігати високу динаміку співпраці та ухвалювати спільні проактивні рішення для наближення міцного миру в Україні.





