В Україні назвали ТЕЦ головною мішенню можливих ударів РФ у опалювальний сезон

Найсерйознішим ризиком для великих міст України в період опалювального сезону можуть стати атаки російської армії на теплоелектроцентралі, що забезпечують теплопостачання населення.
Про це в ефірі телеканалу “Київ 24” заявив народний депутат України Сергій Нагорняк.
Він пояснив, що ці об’єкти критичної інфраструктури практично неможливо захистити будь-якими інженерними спорудами. У зв’язку з цим найефективнішим способом захисту енергосистеми залишається посилення протиповітряної оборони та постачання ракет Patriot.
Нардеп також звернув увагу на те, що останнім часом російські окупанти відновили спроби застосування балістичної зброї для атак на Київ.
За словами Нагорняка, стабільність проходження зимового періоду залежатиме від інтенсивності обстрілів противника та здатності українських сил ППО відбивати повітряні загрози.




