Україна та Кувейт перейшли до нового етапу співпраці у сфері безпеки та технологій

Кувейт завершив внутрішні правові процедури, необхідні для набрання чинності міжурядовою угодою з Україною про співпрацю у військовій та інших сферах.

Про це у мережі Х повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

Він висловив подяку еміру, уряду Кувейту та своєму колезі шейху Джарраху Аль-Сабаху за сприяння, підкресливши, що цей крок знаменує новий етап у партнерстві країн у військово-технічній, оборонній галузях та сфері безпеки.

Сибіга зазначив, що це відкриває можливості для реалізації спільних проєктів, обміну досвідом і технологіями, а також для поглиблення діалогу.

Глава МЗС нагадав, що цієї весни під керівництвом президента Володимира Зеленського Київ уклав низку важливих угод у регіоні, а договір з Кувейтом став своєчасною реакцією на триваючі іранські повітряні атаки.

Він додав, що Україна висловлює солідарність із Кувейтом та іншими членами Ради співпраці арабських держав Перської затоки.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись