Українські біженці в Німеччині вивезли з орендованої квартири всі меблі та втекли на батьківщину

У Німеччині власниця житла Наталі Шелл постраждала від дій українських біженців, які спустошили орендовану квартиру перед від’їздом.

Про це повідомляє видання Bild.

Німкеня, яка в дитинстві переїхала з Казахстану, з співчуття здала у 2025 році квартиру площею 140 кв м у своєму будинку багатодітній українській родині з шістьма дітьми. Однак під час відсутності власниці орендарі вивезли всі кухонні меблі та побутову техніку, включаючи плиту й духовку, а також демонтували раковини, душ, унітаз і всю систему опалення.

Джерело: bild.de

У статті йдеться про те, що Наталі Шелл оцінює загальні збитки у понад 100 тисяч євро. Наразі колишні мешканці вже повернулися на батьківщину.

За словами власниці будинку, знайомі надсилають їй фотографії з соцмереж, на яких зафіксовано, як її колишній орендар із сином укладають плитку в Україні “ніби нічого не сталося”.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись