Стармер оголосив про відставку з посади прем’єр-міністра Великої Британії

Сьогодні, 22 червня, прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер офіційно заявив про рішення залишити свою посаду.

Про це повідомляє телеканал CNN.

У статті йдеться про те, що глава уряду поступився тиску з боку парламентарів, які вимагали його відставки, внаслідок чого країна готується до обрання вже шостого лідера за останні 7 років.

У своєму зверненні Стармер зазначив, що однопартійці поставили під сумнів його лідерство напередодні наступних виборів. Він підкреслив, що з гідністю приймає позицію парламентської фракції, оскільки завжди ставив інтереси держави на перше місце.

Політик повідомив, що вже провів розмову з королем Чарльзом III та поінформував його про свою відставку.

До завершення процедури обрання наступника Стармер продовжуватиме виконувати обов’язки прем’єра та пообіцяв зробити все необхідне для впорядкованої передачі влади. На думку аналітиків, кадрові перестановки в Лондоні не вплинуть на підтримку України.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись