У Харкові чоловік поранив ножем двох поліцейських під час перевірки документів

У Салтівському районі Харкова чоловік напав з ножем на поліцейських під час перевірки документів. У результаті двоє правоохоронців отримали поранення та були доправлені до лікарні.

За даними поліції Харківської області, інцидент стався 25 червня близько 16:00.

Під час спілкування чоловік почав поводитися агресивно, після чого раптово напав на поліцейських з ножем. Нападника затримали відповідно до статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. У поліції повідомили, що раніше він уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за різні злочини.

Також встановлено, що чоловік перебував у розшуку за ухилення від мобілізації. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про погрозу або насильство щодо співробітника правоохоронного органу.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру. Слідчі дії тривають.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись