“Укрзалізниця” запустила нові українські вагони на маршрути до Ужгорода та Дніпра

“Укрзалізниця” почала використовувати нові пасажирські вагони українського виробництва на маршрутах Київ — Ужгород та Ужгород — Дніпро.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Нові вагони включили до складу поїзда №29/30 Київ — Ужгород. Після прибуття вони одразу вирушили далі рейсом №4/3 Ужгород — Дніпро.

Наразі на напрямку Київ — Ужгород — Дніпро вже курсують шість нових пасажирських вагонів українського виробництва.

Вагони обладнані акумуляторними батареями збільшеної ємності. Завдяки цьому кондиціонери можуть працювати навіть під час тривалих стоянок у спекотну погоду.

У купе передбачені розетки, столики для пасажирів верхніх полиць, кнопки виклику провідника та сучасне освітлення. У туалетах встановлені пеленальні столики та дитячі сидіння.

З початку 2026 року “Укрзалізниця” отримала вже 18 нових пасажирських вагонів українського виробництва. У компанії зазначають, що оновлення рухомого складу є особливо важливим на тлі високого попиту на залізничні перевезення та дефіциту вагонів.

Підписуйтесь

на наш Telegram

Підписатись